NASZE USŁUGI

W tym jesteśmy specjalistami!

Naszym klientom proponujemy takie rozwiązania na których dobrze się znamy. Oferowane przez nas usługi są efektem ponad 20 letniego doświadczenia. Wiemy, które technologie się sprawdzają i potrafimy je dopasować tak aby firmy mogły funkcjonować efektywniej, bezpieczniej i szybciej!

Audyt infrastruktury informatycznej

Audyt jest procesem polegającym na przeprowadzeniu dogłębnej analizy infrastruktury informatycznej w firmie Klienta. Pozwala to zidentyfikować słabe punkty co następnie jest podstawą w późniejszym projektowaniu korzystnych rozwiązań.

Proste i bezpieczne zarządzanie hasłami

Oferujemy bezpieczne i łatwe w obsłudze rozwiązanie do zarządzania hasłami w firmie. Dzięki naszej usłudze możesz tworzyć i udostępniać bezpieczne hasła, a także zarządzać dostępem do różnych aplikacji i usług online.

Wirtualizacja serwerów

Rozwiązanie to umożliwia uruchomienie wielu wirtualnych środowisk na jednym fizycznym urządzeniu. Pozwala to na lepsze wykorzystanie dostępnych zasobów i zwiększenie efektywności działania systemów.

Kopie zapasowe w chmurze Backup VCSP

Automatyczne tworzenie kopii zapasowych całych systemów, w formie comiesięcznego abonamentu. Jest to usługa do samodzielnej konfiguracji, ale dzięki bardzo prostej formie i szczegółowym instrukcjom, każdy poradzi sobie z tym bez problemu i w maksymalnie 30 minut!

Konsultacje informatyczne Wsparcie działów IT

Oferujemy pomoc w rozwiązywaniu problemów oraz fachowe doradztwo techniczne związane z funkcjonowaniem infrastruktury IT. W zależności od indywidualnych potrzeb przedsiębiorstwa usługa ta świadczona jest na różnym poziomie zaawansowania.

Obsługa systemów IT Outsourcing

Jeśli firma nie posiada działu IT, lub dział ten jest zajęty obsługą użytkowników i działaniami lokalnymi, jesteśmy w stanie odciążyć ich pracę i przejąć kontrolę nad wdrożonymi przez nas systemami. Zadbamy o ich prawidłowe funkcjonowanie, bieżącą aktualizację i konserwację.

Projekt rozwiązań

Nasze projekty są idealnie dopasowane do indywidualnych potrzeb przedsiębiorstwa, tak aby zapewnić najbardziej optymalne rozwiązania i wykorzystać odpowiednie technologie. Stawiamy na rozwój, dlatego nasze projekty są tworzone tak, aby była zawsze była możliwość ich rozbudowy i łatwej modernizacji.

Budowa infrastruktury IT Wdrożenia

Po poznaniu oczekiwań i potrzeb klienta oraz przygotowaniu odpowiedniego planu działań, wprowadzamy w życie rozwiązania, które umożliwią sprawne działanie systemów informatycznych. Prace wykonujemy etapami, tak aby nie zakłócać działania firmy i wszystkie zmiany wprowadzać stopniowo.

Systemy kopii zapasowych

Tworzymy dla naszych klientów systemy backupu pozwalające na szybkie przywrócenie danych i odtworzenie działania systemu w przypadku awarii. W zależności od wielkości przedsiębiorstwa i liczby urządzeń, usługa ta została opracowana w kilku wersjach podzielonych na pakiety.

Zdalna praca Home Office

Pomagamy przedsiębiorstwom w przejściu na pracę zdalną. Dostarczamy i wdrażamy odpowiednie narzędzia i rozwiązania technologiczne aby Home Office był bezpieczny i możliwy dla firm każdej wielkości.

Replikacja danych Disaster Recovery

Tworzymy plany działań mających na celu przywrócenie normalnego funkcjonowania systemów informatycznych i biznesowych po wystąpieniu sytuacji awaryjnej lub katastrofy.

Sprzedaż sprzętu i oprogramowania

Oferujemy sprzedaż sprzętu sieciowego, serwerów i storage oraz niezbędnego zasilania. Dostarczamy także oprogramowanie producentów takich jak: Microsoft, Veeam, Veritas czy WMware.

Nasze pakiety

Pakiety to najlepszy wybór. Powierzając nam całość prac, możesz być pewien, że wdrożenie każdego rozwiązania zostanie wykonane właściwie i kompleksowo.

BASIC

ADVANCED

PRO

Masz jakieś pytania?

Skontaktuj się z nami, a my wybierzemy dla Ciebie najlepszą usługę!


Scroll to Top