...

Zostaw to nam

OBSŁUGA

INFORMATYCZNA

Nie musisz posiadać działu IT w firmie. My zadbamy o twoją infrastrukturę informatyczną!

Podstawowe i zaawansowane czynności administracyjne

Tym się zajmiemy obsługując twoje systemy informatyczne

Monitoring

Zapewniamy ciągłe monitorowanie systemów IT aby szybko wykrywać i reagować na wszelkie problemy lub awarie, zanim wpłyną one negatywnie na pracę firmy. Dzięki takiej kontroli jesteśmy w stanie identyfikować wszelkie zagrożenia bezpieczeństwa czy inne nieprawidłowości aby systemy działały sprawnie i bez przestojów.

Rozwiązywanie problemów

Dzięki monitorowaniu systemów w czasie rzeczywistym jesteśmy w stanie szybko wykrywać pojawiające się różnego rodzaju problemy, wynikające z zewnętrznych lub wewnętrznych czynników. Nasze doświadczenie pozwala nam skutecznie rozwiązywać takie trudności aby zapewnić firmie najwyższy poziom bezpieczeństwa i ciągłość działania systemów.

Aktualizacja

Zapewniamy regularne aktualizacje systemów, aby zapewnić ich optymalną wydajność, bezpieczeństwo i zgodność z najnowszymi standardami.

Kontrola kopii zapasowych

Właściwie wykonany system kopii zapasowych powinien tworzyć kopie automatycznie i bezproblemowo. Jednakże, czasami mogą pojawić się błędy, które nie zawsze wynikają bezpośrednio z samego systemu, lecz najczęściej są spowodowane czynnikami zewnętrznymi, takimi jak chwilowy brak dostępu do internetu czy brak prądu. Dlatego ważne jest regularne sprawdzanie, czy kopie są poprawnie tworzone i gotowe do otworzenia w przypadku niespodziewanej awarii.

Administracja chmurą Microsoft 365

Jeśli korzystasz z pakietu Microsoft 365, możemy zapewnić kompleksową administrację i wsparcie. Od konfiguracji i zarządzania kontami użytkowników po udostępnianie zasobów. Zapewniamy płynne funkcjonowanie Twojej chmury Microsoft 365, abyś mógł skupić się na realizacji celów biznesowych.

Administracja sieciami

Utrzymujemy i monitorujemy sieci komputerowych w przedsiębiorstwie. Obejmuje to szeroki zakres działań mających na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania sieci oraz utrzymanie wysokiej dostępności usług sieciowych co pozwala na stabilne połączenia, szybką transmisję danych i optymalne wykorzystanie zasobów.

Skontaktuj się już dziś!

Skorzystaj z naszej kompleksowej obsługi informatycznej! Zadzwoń lub napisz już teraz i zyskaj profesjonalne wsparcie techniczne dla swojego biznesu!

Scroll to Top
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.