Kim jesteśmy?

SIIT

Firma Systemy Informatyczne i Telekomunikacyjne jest integratorem rozwiązań informatycznych z 20 letnim doświadczeniem na polskim rynku IT.
Znajomość szerokiej gamy profesjonalnych rozwiązań informatycznych w połączeniu z wysoką jakością dostarczanych usług, sprzętu i oprogramowania pozwala nam dopasować rozwiązania do nawet najbardziej wymagających potrzeb biznesowych klienta.
Realizujemy współpracę, poprzez fachową analizę oraz, solidną i rzetelną obsługę. Oferujemy atrakcyjne warunki współpracy. Nasza znajomość produktów wiodących na świecie producentów sprzętu oraz oprogramowania, wysoka jakość dostarczanych usług, sprzętu i oprogramowania pozwalają nam oferować kompleksowe rozwiązania.
Najistotniejszym elementem decydującym o skutecznym, terminowym i bezpiecznym wdrożeniu są kompetencje i rzeczywiste doświadczenie osób pracujących w firmie SIIT, które zostały bezpośrednio skierowane do realizacji projektu.
Środowisko IT każdej firmy jest unikalne, przede wszystkim powinno ciągle się rozwijać. Niejednokrotnie od jego bezawaryjnej pracy zależą kluczowe zadania biznesowe w firmie.

Sprawdź naszą ofertę!